Sözleşmeler ve kurallar

Anasayfa Sözleşmeler ve kurallar

Tesis Kuralları

DEĞERLİ ÜYELERİMİZ VE MİSAFİRLERİMİZ;
Lütfen bu kitapçığı dikkatle inceleyiniz. Bu kitapçıktaki kuralların her biri sektörel tecrübeler ve deneyimler sonunda ortaya çıkmış olup, Kulüp içerisinde bir ihtiyacı düzenlemekte ve sizlerin rahatı ve huzuru için titizlikle uygulanmaktadır. Kulüp kurallarına uyma konusundaki işbirliğiniz, standartlarımızın sürdürülebilmesi ve üyeliğinizden maksimum derecede keyif alabilmeniz açısından oldukça önemlidir.

EUPHORİA FİTNESS SPA & HEALTH CLUB;
Üyelik koşulları, üyelerin hijyen ve güvenliğe ilişkin uyması gereken kurallar ile tarafların hak ve yükümlülükleri aşağıda belirtilmiştir. Taraflar, aşağıda yazılı koşulları ve iş bu sözleşmenin ayrılmaz parçası niteliğindeki “Kulüp Kullanım Şartları” kurallarını müzakere ederek kabul ettiklerini beyan ve taahhüt etmişlerdir.

Tesis Kuralları

KG SPOR ve SAĞLIK HİZM.İNŞ.SAN.TİC. A.Ş. (“Euphoria Fitness & Health Club”) tarafından belirlenmiş ve EuphoriaFitness & Health Club tarafından işletilen tüm Tesislerde uygulanacak kuralları içermektedir. Bu kurallar Üyelik Anlaşma’sının eki niteliğinde olup Üye, bu kurallar dahilinde hareket etmekle yükümlüdür. Söz konusu kuralların ihlali, Anlaşma’nın ihlali olarak kabul edilmesi konusunda Euphoria Fitness & Health Club ile Üye anlaşmışlardır.

a. Tesiste sigara ve benzer tütün ürünleri içmek yasaktır. Bu maddeler ancak Euphoria Fitness & Health Club tarafından belirlenmiş yerlerde içilebilir.
b. Tesise silahla girilemez. Ruhsatlı olması halinde dahi tesiste silah taşınamaz.
c. Üye, tesiste uygun kıyafetler giymek zorundadır. Tesiste daima uygun spor ayakkabısı giyilmelidir. Egzersiz alanlarında yüzme kıyafeti giyilemez. Euphoria Fitness & Health Club belli tipteki egzersiz kıyafetlerini onaylama ve uygun olmayan kıyafetlere izin vermeme hakkını saklı tutar. Erkek üyeler kolsuz t-shirt ile egzersiz alanına giremez.
d. Üye, tesiste genel düzeni bozmayacak şekilde, iyi niyetle davranmak, tesis kurallarına uymak, başkalarını engelleyici veya rahatsız edici hal ve davranışlardan kaçınmak yükümlülüğündedir. Tesislerde sessiz olmamak, kaba, argo konuşmak, kırıcı dil kullanmak, diğer üye, konuk veya çalışanları incitmek, tahrik etmek, onların haklarını ihlal etmek veya çalışmalarına engel olmak, ahlak kurallarına aykırı davranışlar, aletlerin yerlerini değiştirmek, aletleri tesis yönetiminin izin vermediği tarzda kullanmak genel düzeni bozucu niteliktedir.
e. Tesisin alış veriş merkezi, iş merkezi veya benzeri bir merkezin, belirli bir bölümünde faaliyet göstermesi halinde, üye, bu merkeze ait yönetim, güvenlik ve diğer kurallara uymak zorundadır. Bu kuralların ihlali, tes is kurallarının ihlali ile aynı anlamı taşımaktadır.
f. Üyenin ve ücreti ödenmiş misafirlerin tesiste, Euphoria Fitness & Health Club’ın yazılı iznini almaksızın herhangi bir amaçla veya herhangi bir şekilde mal ve hizmet tanıtım ve satışını yapmaları/yararlanmaları yasaktır.
g. Üye, tesise ait olup da tesiste üyelerin ortak kullanımına sunulmuş olan havlu, sabun ve benzeri eşyaları tesis dışına çıkartamaz. Euphoria Fitness & Health Club, havluların kullanımı için üyeden dilerse ücret talep edebilir.
h. Üye, tesiste (var ise) basketbol, futbol, hentbol, raketball, squash, tenis, voleybol ve benzeri alanlarının bulunması halinde, bu alanları Euphoria Fitness & Health Club’ın programları ve kuralları dahilinde kullanabilir.
i. Tesisteki, özel antrenör, kort ücretleri, beslenme testi hizmetleri, masaj gibi ilave ve özel aktiviteler üyelik ücreti kapsamı dışındadır ve ayrıca ücrete tabi tutulabilir.
ı. Üyeler, çocuklarını Gençlik Fitness alanı ve Çocuk Bakım ünitesine bizzat teslim eder ve teslim alırlar. Üyeler çocuklarının burada bulunduğu sürede, tesisten ayrılamazlar. Üyenin çocuğu için tesise bakıcı getirmesi halinde, üye, bakıcı için bir form dolduracak ve bu formu tesis müdürlüğüne teslim edecektir. Bakıcılar, tesiste bulunduğu süre içinde, Euphoria tarafından gösterilen yerde üye çocuğunu bekler ve bu süre içerisinde tesisi kullanamaz.
j. Euphoria Fitness & Health Club tüm ücretleri, misafir ücreti de dahil olmak üzere, dilediği gibi düzenleme hakkına sahiptir. Her yaştaki misafir ücreti aynıdır.
k. Üye, tesis ve tesisle ilgili tüm şikayetlerini kişisel ve özel olarak, bizzat tesis müdürüne yapmak zorundadır.
l. Euphoria Fitness & Health Club’ın otoparkta park edilmiş üye ve misafir araçları ile bu araçlarda bırakılan veya soyunma odalarında yer alan dolaplarda bırakılan veya tesisin herhangi bir yerine bırakılan veya unutulan eşyalar konusunda herhangi bir sorumluluğu yoktur. ( Üye isterse değerli eşyalarını lobide bulunan “Emanet Kasa” ya teslim edebilir )
m. Üyeler, tesisten ayrılırken soyunma odalarında yer alan dolaplardaki eşyaları almak ve dolabı boş ve açık konumda bırakmak zorundadır. Tesisin gün sonunda kapanmasını müteakip kilitli olarak bırakılan dolaplar Euphoria tarafından açılacak ve dolap içindeki eşyalardan Euphoria Fitness & Health Club sorumlu tutulmayacaktır.
n. Euphoria Fitness & Health Club ile ilgili haberlerin, kampanyaların cep telefonuma, e-posta adresime, posta adresime gönderilmesini kabul ediyorum.

Yukarıda belirtilen kuralların ihlali, Anlaşma’nın ihlali olarak kabul edilecek ve bu durumda Euphoria’nın Anlaşma koşulları uyarınca üyelik haklarının kullanımını askıya alması veya üyeliğin ücret iadesi yapılmadan iptal etmesi söz konusu olabilecektir.